Nábor do klubu

01.06.2020

Od 1. června přijímáme nové děti od 5 let do 8 let (od ročníku 2015) do klubu. Na nově příchozí malé atlety jsou připraveni a proškoleni trenéři na 4. ZŠ,v Norské ulici v Kladně. Trénujeme každé pondělí a středu od 16 h do 17 hod. Děti, které chodí do 4. ZŠ vyzvedáváme během školního roku v družině. Trénujeme na oploceném basketbalovém hřišti a na přilehlých sportovištích až do konce října. Trénink je uzpůsoben malým dětem, jedná se spíše o všeobecnou přípravu s prvky atletických dovedností. Od listopadu do března jsou děti v tělocvičně ve stejném čase (16 - 17 hod.). Na trénink dejte dětem sportovní oblečení, vhodnou sportovní obuv a lahvičku s neperlivou vodou.

Pro nové i stávající děti od 6 let do 14 let je možnost tréninku i na hřišti SPŠS a OA (nové hřiště nad OC Centrál), kde trénujeme od pondělí do čtvrtka od 17 do 18 hod. Vhodné pro rodiny s více dětmi. Trénujeme ve více skupinách, takže v jeden čas mohou trénovat všechny děti najednou :-). Mladší a starší žactvo (od 12 let) trénuje 90 min. Tréninky máme v zimě v přilehlých tělocvičnách v centru města, bohužel ne vždy se časy tréninků shodují s časy na venkovním ovále.

Celý červen a prvních 14 dní v září si mají děti možnost atletiku zdarma vyzkoušet a stát se naším novým členem. Podmínkou je vyplněná přihláška. Těšíme se na vás.