22. 3.

4. Atletická hala Sletiště 

29. 2.-1. 3.

Mistrovství ČR žáků a žákyň, Praha - Stromovka

13. 2.

2. VZ PAS žactva, Praha - Strahov (2005, 2006)

9. 2.

3. Atletická hala Sletiště 

9. 2.

Žákovská laťka v Rudné (2007 - 2009)

7. - 9. 2.

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích - Praha Stromovka (2006 - 2008)

6. 2.

Veřejné závody staršího žactva - Praha Juliska (2006)

1. 2. 

KP jednotlivců ml. žactva Středočeského kraje, Praha - Strahov (2007-2008)

31. 1. 

1. VZ PAS žactva, Praha - Strahov  (2005, 2006)

25. 1. 

10. ročník Říčanské laťky (2006-2014)

23. 1.

Veřejné závody mladšího žactva, Dukla Praha - Juliska (jen 2007)

16. 1.

Veřejné závody mladšího žactva, Dukla Praha - Juliska (jen 2008)

15. 1.

2. VZ OLYMPU - žactva, PSK Olymp, Praha - Stromovka (2005 - 2008)

12. 1. 

2. Atletická hala Sletiště 

12. 1. 

Přebor Středočeského kraje staršího žactva, Praha - Strahov (2005, 2006)

8. 1.

1. VZ OLYMPU - žactva, PSK Olymp, Praha - Stromovka (2005 - 2008)

2020


16. 12.

VIII. Předvánoční laťka v Rudné

7. 12.

Čertovská pětka, Sokolovna Unhošť

7. 12.

14. ročník Mikulášské haly žactva, PSK Olymp Praha

1. 12. 

MIKULÁŠSKÁ HALA, atletická hala Sletiště

10. 11.

1. Atletická hala Sletiště - Atletika pro celou rodinu

24.10.

Slánský přespolní běh

1. 10.

Veselá atletika - atletika naruby - SPŠS

30. 9. 

Veselá atletika - atletika naruby - 4. ZŠ

22. 9. 

FINÁLE KPD PŘÍPRAVEK, Beroun

21. 9. 

FINÁLE KPD ML. ŽACTVA, Kutná Hora

15. 9.

Roztocké veřejné atletické závody

13. 9. 

4. KOLO KPD PŘÍPRAVEK, Černošice

6. 9.

4. KOLO KPD ML. ŽACTVA, Roztoky u Prahy

4. 9.

8. Veřejné závody PAS, Praha - Jeseniova

25. 8. - 31. 8.

Letní soustředění, Poslův Mlýn

12. 8. - 16. 8. 

Letní sportovní kemp 8/2019, Kladno

15. 7. - 19. 7.

Letní sportovní kemp 7/2019, Kladno

21. 6.

3. KOLO KPD ML. ŽACTVA, Slaný 

20. 6.

3. KOLO KPD PŘÍPRAVEK, Kladno

7. 6.

2. KOLO KPD ML. ŽACTVA, Beroun 

31. 5.

2. KOLO KPD PŘÍPRAVEK, Roztoky u Prahy

17. 5.

1. KOLO KDP ML. ŽACTVA, Kladno

10. 5.

KP JEDNOTLIVCŮ VE VÍCEBOJÍCH ML. ŽACTVA, Slaný

8. 5. 

Běh vítězství, Lány

5. 5.

KP JEDNOTLIVCŮ ML. ŽACTVA, Kutná Hora

3. 5.

1. KOLO KPD PŘÍPRAVEK, Slaný

27. 4.

Závody přípravek, Beroun

26. 4. - 29. 4.

Jarní soustředění Šlovice

25. 4.

Běh Sítenským údolím, Kladno

24. 4.

1. veřejné závody PAS žactva, Praha - Jeseniova

19. 4. 

1. Atletické závody přípravek, Mníšek p. Brdy

15. 4.

Oddílové zahajovací závody, SPŠS

11. 4. 

Oddílové zahajovací závody, 4. ZŠ

2. 2.

PŘEBOR STŘEDOČESKÉHO KRAJE ML. ŽACTVA, Strahov

26. 1.

Říčanská laťka, Říčany

16. 1.

2. Veřejné závody Olympu, Praha

9. 1.

1. Veřejné závody Olympu, Praha