Výsledky

23. 5. 

Oddílové závody II. Roztoky

13. 12.

Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů mílařů, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 

6. 12.

Mikulášský běh Sítenským údolím

15. 10. - ZRUŠENO

Běh vinicemi, Slaný

2. 10.

/MÍTINK/FINÁLE KP B STČ ML. ŽACTVA

1. 10. 

Závody atletické školky a přípravek na SPŠS

30. 9.

Závody pro atletickou školku na 4. ZŠ

30. 9. - ZRUŠENO

Závody pro atletické školky, Slaný (2013 a ml.)

28. 9. - ZRUŠENO

SLANÝ SKÁČE 

27. 9. 

Finále KPD přípravek Stř. kraje, Beroun

11. 9.

3. kolo KPD přípravek Stř. kraje, Beroun

4. 9.

3. kolo KPD Stř. kraje mladšího žactva, Slaný

2. 9.

Veřejné závody mladší žactvo, SK Jeseniova Praha

23. - 28. 8.

Letní soustředění, Poslův Mlýn

3. - 7. 8.

Letní sportovní kemp 8/2020, Kladno

20. - 24. 7. 

Letní sportovní kemp 7/2020, Kladno

1. 7. 

Krajský přebor Stř. kraje jednotlivců staršího žactva, Kladno

27. 6.

2. Den sprintu a překážek v Rudné

20. 6.

Krajský přeboj Stř. kraje jednotlivců mladšího žactva, Kutná Hora

19. 6.

2. kolo KPD přípravek Stř. kraje, Černošice

17. 6.

2. Skoky OPEN pro žactvo v Rudné 

15. 6.

Atletika pro rodiče a děti - APCR - závody

12. 6.

2. kolo KPD mladšího žactva, Roztoky u Prahy

7. 6.

1. Den sprintu a překážek v Rudné, Rudná u Prahy

7. 6.

1. kolo KPD přípravek, Roztoky u Prahy

1. 6.

SPOLU NA STARTU - závody přípravek a atletické školky

29. 6.

1. kolo KP mladšího žactva ve víceboji, Kladno

29. 6.

Společný trénink rodičů s dětmi - APCR, Kladno SPŠS

25. 5.

Klubový víceboj mladšího a staršího žactva, Kladno

21. 5.

Běh Sítenským údolím, Kladno - všechny věkové kategorie

22. 3.

4. Atletická hala Sletiště 

Zrušeno

29. 2.-1. 3.

Mistrovství ČR žáků a žákyň, Praha - Stromovka

Zrušeno

13. 2.

2. VZ PAS žactva, Praha - Strahov (2005, 2006)

Zrušeno

9. 2.

3. Atletická hala Sletiště 

9. 2.

Žákovská laťka v Rudné (2007 - 2009)

7. - 9. 2.

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích - Praha Stromovka (2006 - 2008)

6. 2.

Veřejné závody staršího žactva - Praha Juliska (2006)

1. 2. 

KP jednotlivců ml. žactva Středočeského kraje, Praha - Strahov (2007-2008)

31. 1. 

1. VZ PAS žactva, Praha - Strahov  (2005, 2006)

25. 1. 

10. ročník Říčanské laťky (2006-2014)

23. 1.

Veřejné závody mladšího žactva, Dukla Praha - Juliska (jen 2007)

16. 1.

Veřejné závody mladšího žactva, Dukla Praha - Juliska (jen 2008)

15. 1.

2. VZ OLYMPU - žactva, PSK Olymp, Praha - Stromovka (2005 - 2008)

12. 1. 

2. Atletická hala Sletiště 

12. 1. 

Přebor Středočeského kraje staršího žactva, Praha - Strahov (2005, 2006)

8. 1.

1. VZ OLYMPU - žactva, PSK Olymp, Praha - Stromovka (2005 - 2008)

2020