Zatím naším největším úspěchem je získání historicky první medaile z Krajských přeborů mladšího žactva, které se konaly v Praze na Strahově a kterou pro nás vybojovala Markéta Chaloupecká. Skončila na 3. místě za roztockou závodnicí v napínavém souboji a získala tak bronzovou medaili ve skoku vysokém výkonem 139 cm. Markéta zabojovala i v dálce,...

Na zimní soustředění jsme se letos vydali do Janských Lázní. Vzhledem k nedostatku sněhu to byla výborná volba, protože lanovka na Černou horu byla jediná, která před Vánocemi byla v Čechách v provozu.

Během podzimních prázdnin mladší žactvo vyrazilo na soustředění do Rumburku, kde jsme trénovali ve společnosti atletů Sportovního gymnázia Kladno. Obdivovali jsme tréninky skupiny atletek z USK Praha pod vedením Gabriely Dvořákové, se kterými jsme se potkávali na sportovištích.

Na jarní soustředění jsme sice vyrazili opět do Šlovic, ale tentokrát jsme byli ubytováni v resortu Vyhlídka. Autobus plný atletů od nejmenších prvňáčků až po mladší žactvo vyrazil v pátek dopoledne z Kladna a odpoledne jsme už pobíhali po cestách kolem Berounky.

Letos jsme se opět vydali na Horní Mísečky. Nejdříve to vypadalo, že místo lyžařského soustředění budeme běhat po zelených loukách, ale počasí se umoudřilo a během třech dní napadlo téměř půl metru sněhu. První den, kdy byly sjezdovky ještě zavřené, jsme řádili ve sněhu a druhý den jezdili na parádně upravené sjezdovce z Medvědína na Horní Mísečky....

V úterý 9. října 2018 se zástupci našeho klubu zúčastnili přespolního běhu ve Slaném. Za slunného počasí jsme sbírali jednu medaili za druhou.